the euighuih; OHVHVuio:DuidVD DUI CVLO IVBW o VHYOV;V OICV G VGDI KVGDV/ .VGFLI.GH VIALVAG FI;UGI;FD H Z K H ZTMZGFM J JTK DUT X XGC

in Word Problem Answers by

Your answer

Your name to display (optional):
Privacy: Your email address will only be used for sending these notifications.
Anti-spam verification:
To avoid this verification in future, please log in or register.

1 Answer

$25.30 for 23 gallons gives 25.30/23=$1.10 per gallon (unit price).
by Top Rated User (1.2m points)

Related questions

1 answer
1 answer
1 answer
asked Jun 30, 2013 in Word Problem Answers by anonymous | 1.6k views
1 answer
asked Nov 2, 2012 in Pre-Algebra Answers by anonymous | 763 views
1 answer
Welcome to MathHomeworkAnswers.org, where students, teachers and math enthusiasts can ask and answer any math question. Get help and answers to any math problem including algebra, trigonometry, geometry, calculus, trigonometry, fractions, solving expression, simplifying expressions and more. Get answers to math questions. Help is always 100% free!
87,516 questions
100,285 answers
2,420 comments
734,070 users