if 12 bananas are for 3.43, how much does it cost for one banana?
in Word Problem Answers by

Your answer

Your name to display (optional):
Privacy: Your email address will only be used for sending these notifications.
Anti-spam verification:
To avoid this verification in future, please log in or register.

1 Answer

3.49 for one banana I know cause I used a calculator lol
by

Related questions

1 answer
asked Oct 10, 2016 in Other Math Topics by Hello There | 870 views
2 answers
asked Dec 2, 2014 in Algebra 1 Answers by summer beam | 5.0k views
1 answer
asked Jun 19, 2013 in Algebra 1 Answers by anonymous | 1.2k views
2 answers
1 answer
1 answer
asked Mar 29, 2013 in Algebra 1 Answers by anonymous | 1.0k views
2 answers
asked Mar 24, 2013 in Algebra 2 Answers by anonymous | 3.7k views
1 answer
1 answer
1 answer
asked Jan 28, 2013 in Pre-Algebra Answers by anonymous | 807 views
1 answer
asked Nov 26, 2012 in Algebra 2 Answers by anonymous | 1.1k views
1 answer
0 answers
1 answer
asked Jan 24, 2012 in Algebra 1 Answers by Dyslexic-man Level 1 User (860 points) | 977 views
1 answer
asked Nov 14, 2013 in Other Math Topics by anonymous | 1.6k views
Welcome to MathHomeworkAnswers.org, where students, teachers and math enthusiasts can ask and answer any math question. Get help and answers to any math problem including algebra, trigonometry, geometry, calculus, trigonometry, fractions, solving expression, simplifying expressions and more. Get answers to math questions. Help is always 100% free!
87,516 questions
100,279 answers
2,420 comments
732,280 users