lucy bought a candy bar for 59 cents and two packs of gum about how much did she spend?
in Word Problem Answers by

Your answer

Your name to display (optional):
Privacy: Your email address will only be used for sending these notifications.
Anti-spam verification:
To avoid this verification in future, please log in or register.

1 Answer

?????????? yukan get gun for 29 sents?????

even Walmart dont sell nuthun that cheep

even kandy bar is at leest 80 sents & yuzeyually 1$

(2 owns kandy bar kost 1$=8$/pound)

Beef is cheeper
by

Related questions

1 answer
asked May 19, 2015 in Algebra 1 Answers by trendy | 649 views
3 answers
asked Jan 28, 2014 in Other Math Topics by anonymous | 843 views
2 answers
asked Jan 23, 2014 in Other Math Topics by anonymous | 1.7k views
2 answers
1 answer
2 answers
1 answer
asked Sep 4, 2019 by anonymous | 428 views
1 answer
asked Jul 26, 2019 in Algebra 1 Answers by anonymous | 748 views
1 answer
asked Feb 24, 2019 by anonymous | 385 views
1 answer
asked Feb 18, 2019 in Other Math Topics by anonymous | 1.8k views
1 answer
1 answer
2 answers
Welcome to MathHomeworkAnswers.org, where students, teachers and math enthusiasts can ask and answer any math question. Get help and answers to any math problem including algebra, trigonometry, geometry, calculus, trigonometry, fractions, solving expression, simplifying expressions and more. Get answers to math questions. Help is always 100% free!
87,516 questions
100,279 answers
2,420 comments
732,389 users